Teatr

Miałam cztery bilety do teatru. Dla nas i dla teściów, którzy akurat mieli u nas być. Teściowie zdecydowali się wyjechać wcześniej, a ja poprosiłam męża, żeby zadzwonił do naszych znajomych i sprezentował komuś dwa bilety. Okazało się, że nie jest to takie proste. Jesteśmy zabiegani, w delegacjach, nie mamy co zrobić z dziećmi…

Sala była pełna, ale! Średnia wieku to blisko 60 lat! Raczej nie przesadzam. Widziałam tam wiele koleżanek mojej babci! Gdzie się podziali młodzi? Nie chodzą do teatru?

Kolacja dla głupca„- to lekka komedia dla każdego, grana na deskach teatru od lat. Przypominała mi trochę „Mayday”. Oczywiście przewidywalna. Pełna zabawnych zwrotów akcji. Z morałem. Wspaniała zabawa w wolny wieczór.

Dlaczego nie chodzimy do teatru?

10 myśli na temat “Teatr

 1. Wiesz, dziwi mnie, że tak było, bo ja wiele razy byłam w teatrze (jak na średnią krajową oczywiście:-) i zawsze sala była pełna. Ostatnio na „Szalonych nożyczkach”. Jeśli nie byłaś, polecam. Chyba nawet lepsze niż „Mayday”. Ja muszę wybrać się jeszcze raz!!!:)))

  Polubienie

 2. ja nie chodzę bo:
  1. w moim mieście nie ma teatru
  2. nawet gdyby był to język szwedzki jest dla mnie drewniany, mimo, że władam nim całkiem dobrze, to nie odbieram w nim emocji.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Brakuje mi Teatru… 😦 za czasów studenckich bilety do teatru mieliśmy (my – studenci) tańsze, niż do kina. Z jedną koleżanką byłyśmy na bieżąco z repertuarem kaliskiego Teatru. Jak mi tego brakuje!

  Polubione przez 1 osoba

 4. Chodziłem uparcie do teatru przez dwadzieścia lat. Widziałem setki spektakli. Satysfakcjonujący był co dwudziesty, a znakomitych widziałem może z pięć. Koszmarnych było 60 procent, a reszta przeciętna. Kiepska statystyka mi się ułożyła. I ja, zapalony teatroman, nagle przestałem zarzuciłem swoją pasję. Mam film, książki, muzykę. Jest lepiej. No i dużo taniej. A w domu się przecież nie przelewa 😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s