Maj

Zamknęli blox i wysłali mi maila, że ktoś pozostawił tam jeszcze wczoraj komentarz, który też pochłonęła nicość. Nie dowiem się kto i co chciał dodać na sam koniec…

Wczoraj dostałam też kilka zdjęć z rozpoczętych już majówek.

Jeden plik fotek z Grecji, który wywołał u mnie zazdrość i chęć teleportowania się natychmiast tam, do nich.

Drugi plik zdjęć od znajomego z podróży tam, dokąd go koła poniosą. Niewielki przekaz. Lubię takie zdjęcia, poprzez które ktoś chce podzielić się tym, co akurat widzi. Zdaję sobie sprawę, że nie były one robione z myślą o mnie, ale wybrałam sobie to, co chciałam zobaczyć. Więc był śnieg, przystań, palmy, motor i kobieta.

A moja majówka? Postanowiłam pomieszkać w domu 🙂

Teraz kawa.

https://youtu.be/KOOuId16P9E

37 myśli na temat “Maj

 1. Tak epoka Bloxa za nami. To juz druga platforma którą mam za sobą. Cos tam skopiowalam coś być może brakuje. Ale blogowanie toczy się dalej i tego się trzymajmy. 😉❤

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Ja dzisiaj byłem w Twoim bloxie, ale tam już nic nie było, także okienka do wpisania komentarza – wspomniałem o tym w https://zbit-fg.blogspot.com/2019/05/to-dla-genewa-salmiaki.html .
  A w https://zbit-fg.blogspot.com/2019/05/poczta-tez-jeszcze-badzi.html
  też Cię wspominam – jeśli sobie nie życzysz to usunę. – Ale może tam skomentujesz sprawę mojego konta wordpressowskiego. Przede wszystkim czy adres jest podobny do Twojego, czy ma taki sam format. – Byś taka miła…

  Polubienie

  1. Z cmentarzem mam problem. Chodziłam codziennie przez cztery lata. Potem zaczęłam nieregularnie. Moje myśli i potrzeby się przeprogramowały. Teraz wiem, że powinnam iść, a mama nawet twierdzi, że muszę.
   Więc pojawił się żal, smutek, złość…
   Ale jutro pójdę, bo w sumie cmentarna ze mnie dziewczyna.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Ten mój smętarz to jeden z tych, co to prawie nie istnieją. Nie dość, że w lesie za miastem, to jeszcze żydowski. Ze mnie również niezwykle smętarny chłop.

    Polubienie

         1. Już tyle osiedli zbudowano na smętarzach, że jestem pewien, że chętni się znajdą. A jednym z argumentów przekonującym wahających się będzie to, że to przecież nie nasi zmarli. Ciekawym, co lud by powiedział, gdyby Ukraińcy chcieli na Cmentarzu Orląt bloki i supermarket postawić.

          Zdjęcia będą. Ale zapewne niewesołe. Raczej takie ku szarościom.

          Polubione przez 1 osoba

 3. Byś była taka miła.
  Ale właśnie teraz pod okienkiem w którym piszę ten komentarz, pojawił się taki tekst:
  Zbigniew Trando: Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. ( Wyloguj / Zmień )
  – to chyba potwierdza że mam sprawne konto w WordPress. Czyli sprawa chyba się wyjaśniła.

  Polubienie

 4. Ale na początku było lepiej, bo zamiast czarnego koła i mojego imienia i nazwiska była bardziej indywidualna ikonka i fizykadefg. – Podejrzewam że wasi fachowcy, WodPress, też łamią sobie teraz głowy, że u nich coś nie tak. Czyli nie zajmujmy się tą sprawą. Jeśli szkoda czasu.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Pisałem następny komentarz ale dotarł do mnie Twój z gdz.22:33 i ten mój, zaczęty, znikł. A było w nim o tym że mój pierwszy dzisiejszy komentarz znikł. Ten z błędnym ostatnim zdaniem „Byś taka miła”.
  I teraz nie mam wyboru kim jestem, np. nie zbit fg tylko zawsze Zbigniew Trando.

  Polubienie

 6. Nie – pierwsza notka nie zginęła! Tylko ona jest zbit fg. Świadomie ją tak podpisałem O godz. 20:15 . Czyli jest dużo lepiej niż gorzej.
  Nasz dialog utrudnia lawina komentarzy rywali.
  – Fajna jesteś.

  Polubione przez 1 osoba

 7. A może ja w WordPress założyłem kilka kont – przecież nie wiedziałem co robiłem, bo nie znam angielskiego. – Czy już o tym pisałem?
  – Jeszcze sobie z tego żartuję.

  Na pewno założyłem kilka, bo dłubałem tam kilka dni. Na pewno jako fizykadefg i jako Zbigniew Trando. Co najmniej.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Myślałem że sama się domyśli.
  Ale na początku gdzieś przeczytałem że będzie to możliwe do listopada, jeśli ma się kopie XML i katalog resource z obrazkami. A ja to mam, spakowane w fabrycznym” pliku ZIP, bo zrobienie tego okazało trywialnie proste i szybkie. Ale nie jestem pewny czy chcę by te moje bloxy istniały – mnie już się nie chce ich porządkować, redagować. Może zachowam to dla jakiegoś kontynuować lub dla historii jako ciekawostka. I dowód na to, że dzięki temu fizyka mogła być 100 lat dalej, w przodzie. Przecież moje najważniejsze prace mają już ponad 30 lat. – Profesorowie znają tego wartość. Ukrywają to, ale już dawno i wiele razy się z tym zdradzili.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Poszłam rano po bułki do sklepu, myślałam że będę jedyna, bo jakaś dziwna cisza na mieście. Jakże się myliłam! Ile ludzi w markecie! Ile kupują! Może ja o czymś nie wiem…?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s