Hotel

Znowu zaczyna mnie dręczyć sen o budynkach… Tym razem miasto nie jest zniszczone, raczej zadbane. Nie uciekam, raczej przeczekuję, czasem szukam.

Tym razem śnią mi się hotele, a w senniku czytam:

Hotel we śnie oznacza nowe podejście lub zmianę dotychczasowych wartości w życiu. Być może czujesz przemęczenie i musisz na chwilę uciec od codziennego życia. Hotel jest również symbolem ciężkiej pracy, dyscypliny, szacunku dla innych, przestrzegania zasad lub wręcz przeciwnie – symbolem lenistwa.

Wstaję zmęczona.

10 myśli na temat “Hotel

  1. Kiedyś pracowałem w gazecie i były tam dwie rubryki, które były dla niemal wszystkich redaktorów swoistą karą za grzechy popełnione lub nie. W pierwszej trzeba było pisać codziennie horoskop, a w drugiej interpretować zgłaszane przez czytelników sny. Ja tam nawet lubiłem te zsyłki – mogłem poluzować smycz swojej wyobraźni, a w efekcie powstawały tak wspaniałe psychodelie, że niektóre do dziś mam w zeszytach zanotowane 😉

    Polubione przez 1 osoba

  2. Też pisałam horoskop w gazecie:)))
    Sen sobie zapisałam, bo to jeden z powtarzalnych moich koszmarów… Choć nigdy nie jest tak samo, zawsze są to nieznane miejsca i budynki i zawsze budzę się po nich okropnie zmęczona.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s