Wow!

Pani Salmiakowa właśnie wróciła z Andrzejkowego rejsu do Ystad. Co to był za bal! Już dawno się Pani Salmiakowa tak nie wybawiła!

Nie dość, że trafiła w czarny piątek, co skutkowało tym, iż piwa i wina można było wypić całe morze, to jeszcze z okazji Andrzejek Pani Salmiakowa wygrała drobne upominki w konkursie lania woskiem, a na dodatek wysiadając po drugiej stronie morza, załapała się Pani Salmiakowa na pyszną kawę w bożonarodzeniowej oprawie.

I jak tylko Pani Salmiakowa z promu wysiadła, to się znajomi zaczęli dopytywać, dokąd wybieramy się teraz. No dokąd?

Podobno teraz warto do Oslo z orkiestrą na promie. W Oslo Pani Salmiakowa już była, ale dlaczego ma się tam nie pojawić raz jeszcze?

Pani Salmiakowa nie wie, kiedy odeśpi, bo przed Panią Salmiakową Wigilia Zakładowa -w tym roku niestandardowo- w browarze rzemieślniczym na piwnej biesiadzie. Bez pierogów, za to z golonką.

W tym miejscu muszę podziękować całej załodze promu Mazowia firmy Polferries za miłą obsługę, ale szczególnie barmanom, którzy robili, co mogli, by impreza została na długo w pamięci 🙂 Naprawdę jestem pod wrażeniem serdeczności wszystkich pracowników na promie! Dziękuję!

A Wam szczerze polecam!

8 myśli na temat “Wow!

  1. Ja to mogę na razie tylko pomarzyć. Nie mnie do wielkiego świata. Do pracy, do warzywniaka po kapustę i koniec eskapad !

    Polubione przez 1 osoba

  2. Jak miło tak balować . Kiedyś pobalowalam na Ms Mazowsze w drodze do Leningradu ( jeszcze). :)* nawet sztorm w Zatoce Fińskiej był mi nie straszny. 😄😄

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s