Pokój nr 2

W pokoju nr 2 nie ma mydła w dozowniku umieszczonym w kabinie prysznicowej. Nie wiem od kiedy, bo zazwyczaj mam własne środki do pielęgnacji ciała.

Zorientowałam się dopiero, gdy dokładnie spłukałam ciało i uruchomiłam wylew drugiej porcji wody. Musiałam wyjść. Przeszurałam na ręczniczku (by się nie wykopyrtnąć) do umywalki i z drugiego dozownika pobrałam porcję mydła.

No i miałam dylemat- mylić się pod prysznicem, bo leci woda- czy przed lustrem, tzn. przed umywalką, skąd jest lepszy dostęp do żelu….

Gdy wróciłam do kabiny, musiałam uruchomić spust trzeciej porcji wody…

Nieekonomicznie….

A suszarkom do włosów nadal zagraża wirus… jeszcze nie powróciły…

11 myśli na temat “Pokój nr 2

 1. Cudownie ekscytujaca relacja spod prysznica. Mydło czy płyn pod prysznic aż czytałem z wypiekami na twarzy 😂
  Nie trzymaj mnie tylko w niesprawności proszę… co dalej?!?!?!

  Polubione przez 1 osoba

 2. Łazienka to najbardziej niebezpieczne miejsce w domu, tak twierdzi mój mąż, który wykopyrtnął się już w łazienkach- różnych-kilka razy 🙂 🙂 …Nie, nie było śmiesznie . A co do mycia, ja wlazła bym pod prysznic 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 3. Dalej, Saber- to poszłam spać. A obudziło mnie wyznanie miłości… o 5 rano gość hotelowy, który rozliczał się za pobyt i oddawał klucze- postanowił wyznać recepcjonistce miłość i próbował wyciągnąć od niej nr telefonu… już chciałam dla świętego spokoju dać mu swój, ale żem padła nago, toteż wcześniej musiałabym coś na siebie narzucić… a to przewróciła się na drugi bok, nacisnęłam poduszkę na głowę i chwilę się jeszcze przespałam…

  Polubione przez 1 osoba

 4. Moja mama ostatnio się pośliznęła. Nacuągnęła sobie na szczęście tylko jakiś mięsień, kilka dni bólu i przeszło… całe szczescie, bo w obecnych czasach nie wiadomo do konca, jak się leczyć, skoro najchętniej leczą podczas rozmów telefonicznych. ..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s