Szczecin

Dziś chciałam zabrać Was do Szczecina. Niestety męcząca pogoda i padający deszcz odebrały mi ochotę na stworzenie relacji. Zresztą, jak mógłby konkurować Szczecin z Bydgoszczą przy tej pogodzie?

Ale mam coś dla Was. Z okazji otwarcia Willi Lentza zapraszam Was do Szczecina na koncert.

Dziś proponuję koncert zespołu Mitch&Mitch TUTAJ uwaga-udostępniony na f. (żeby nie było, że nie ostrzegałam). Nie słuchałam jeszcze dzisiaj, ale byłam już na ich koncercie i bawiłam się rewelacyjnie. Ba! Serce moje skradł mi wówczas Bartek Tyciński. Miałam kilka jego zdjęć w swoim telefonie…😍 jak on świetnie z tą gitarą wygląda… Zabieram się do odsłuchiwania. Muszę sprawdzić, czy Bartek nadal taki przystojny.

Dzisiejsze ulice Szczecina…

13 myśli na temat “Szczecin

 1. Wprawdzie słoń mi na ucho nadepnął, ale chętnie pojadę do deszczowego Szczecina. Zresztą tak właśnie się kojarzy – jak to w ogóle morze w Szczecinie nie padać? Niemożliwe.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Przez jakiś czas funkcjonował nawet dowcip, że nad morze można dojechać tramwajem linii 10, bo tam najwięcej piachu z plaży (linia nie kursowała przez wiele lat). 

  Polubienie

 3. Czytam o deszczu a u nas …praży;-) Oczywiście w ramach przyzwoitości… W Szwarcwaldzie nigdy temperatura nie przekroczy 30 stopni;-) I Szczecin też kojarzę ze słońcem, bo gdy tam dawno temu byłem, świeciło…
  Ale Ty byłaś uzbrojona w balsamy, więc nie straszny Ci deszcz;-);-);-)

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s