Dzień Niezapominajki

Dziś Dzień Niezapominajki. Powiedz komuś coś miłego 🙂

-Ja nie potrafię.- pomyślała Pani Salmiakowa.

Przegrała dziś z Igą Świątek. Nie, żeby rywalizowała. Ale Pan Salmiak bał się jej (Idze) odmówić swojej obecności. A Salmiakowa nie wiedziała, że dziś jest jej czas.

W wyniku tego nieporozumienia, Pan Salmiak stojąc pomiędzy młotem, a kowadłem (nie wiem co lepsze- zastanowiła się Salmiakowa- być młotem, czy kowadłem?)- zwiedzał ogród botaniczny z Panią Salmiakową w słuchawkach oglądając na ekranie smartfona mecz z Igą. Pani Salmiakowa miała głośno powiedzieć, że Pan Salmiak chodzi z nawigacją, by się nie zgubić, ale nikt nie pytał. Pani Salmiakowa szukała natomiast wiązów. Znalazła jedynie szypułkowy.

Z pozdrowieniami dla @miedzianagora

Dzień nie zapisał się więc do tych mile spędzonych. Ale dnia jeszcze nie koniec 🙂 Barman znając się na kobietach i ich humorach, do zamówionego piwa dał lizaka :-)))

I Salmiakowa zaczęła się uśmiechać 🙂

11 myśli na temat “Dzień Niezapominajki

    1. Zjadłam lizaka i strasznie chciało mi się śmiać, bo lizaki dostawały tam tylko małe dzieciaki 🙂 Musiałam mieć niezłą minę, jak tam dotarłam 🙂
      Byłam zła na męża i głodna, a wszystkie lokale objęte pełną rezerwacją, bo Komunia…. Gdyby nie tamto miejsce, pozostawałoby mi wrócić do domu, albo doczłapać się na stację benzynową po hot doga…

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s